gf-ajalehed

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Festivali ajalugu

Grillfesti saamisloo kohta loe siit »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2018

Kaheksateistkümnes Grillfest möödus suviselt sooja ilma, eriti rohke publiku ja sisuka programmi saatel. Festivali külastasid kahel päeval kümned tuhanded toidusõbrad nii Eestist kui välismaalt, head ja paremat pakkusid rohkem kui 300 ettevõtet.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2016

Grillfest on ilmakindel ja eestlased on tõeline grillirahvas – selle kohta andis 2016. aasta 10.-11. juunil seitsmeteistkümnendat korda toimunud Hea Toidu Festival - Grillfest kahe päeva jooksul ilmeka tõestuse.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2012

Reedel ja laupäeval Pärnus, Vallikääru aasal, toimunud toidukultuuri festival möödus meeleolukalt ja intsidentideta. Tasuta sissepääsuga festivali külastas kahel päeval hinnanguliselt 40000 toidusõpra.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2010

Hea Toidu Festival - Grillfest 2010 on toimunud! Tänavune Hea Toidu Festival - Grillfest toimus 12. juunil Türi rannas ja lauluväljakul tuues kokku tuhandeid toidunautijaid üle Eesti ja kaugemaltki.

Loe lähemalt »

Grillfest Estonia 2002

Grillfest algas reedel, 21. juunil, festivali avas patroon — põllumajandusminister Jaanus Marrandi. Patroon Marrandi rõhutas oma sõnavõtus Eesti toidu tähtsustamise ja rahvatraditsioonide elushoidmise olulisust.

Loe lähemalt »

Grillfest Estonia 2000

Kahel suurel laval esines 50 Eesti tuntuimat lauljat ja ansamblit ning külalisi välismaalt, nende seas Elvis & The Rocking Guys, Propeller, Orukas & The Dance Band ja Caater.

Loe lähemalt »

Grillfesti Suur Sügispidu 2009

Laupäeval, 17. oktoobril, Türi keskväljakul toimunud Grillfesti Suurel Sügispeol küpsetasid Türi Pritsumehed rahvale söömiseks kaks suurt Rakvere Lihakombinaadi siga. Kokku sai sigadest 100 kilo maitsvat liha.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2019

Üheksateistkümnes Grillfest möödus suviselt sooja ilma, eriti rohke publiku ja sisuka programmi saatel. Festivali külastasid kahel päeval kümned tuhanded toidusõbrad nii Eestist kui ka välismaalt, head ja paremat pakkusid rohkem kui 300 ettevõtet.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2013

Kaks päeva Pärnu kaunil Vallikääru aasal toimunud kõigi aegade suurim toidukultuuri festival Hea Toidu Festival – Grillfest meelitas korraldajate ja kauplejate hinnangul kohale rohkem kui 40 000 toidusõpra.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2011

Viiendat korda Türil toimunud toidukultuuri festival möödus meeleolukalt. Kulinaarsete elamuste kõrvale pakkus ootamatut atraktsiooni ka ilmataat, kes lisaks kuumale ilmale tervitas toidusõpru äkkvihmaga.

Loe lähemalt »

Hea Toidu Festival - Grillfest 2007

Hea Toidu Festival - Grillfest 2007 on toimunud!
Laupäeval, 16. juunil, toimus Türi rannas ja järve ääres Eesti toidukultuuri festival. Festivali külastas päeva jooksul kuni 15000 inimest, sissepääs oli kõigile tasuta.

Loe lähemalt »

Grillfest Estonia 2001

Põhja Tallinna vanem hr. Tõnu Heidov süütas Eesti ja tõenäoliselt ka maailma kõigi aegade suurima jaanitule tohutu kubatuuri ja kõrgusega 22,30 meetrit.

Loe lähemalt »

Grillfest Estonia 1999

Grillfest Estonia 1999 - 23-24. juuni, Haapsalu, Paralepa rand. Eesti ja tõenäoliselt kogu maailma kõrgeima - 21,10 meetri kõrguse jaanitule süütas festivali esimesel päeval ürituse maskott ja rahva lemmik Sämm.

Loe lähemalt »