Inimesed tulevad toidukultuuri festivalile

Eesti keelesfineng

Hea Toidu Festival - Grillfest 2021

11.-12. juuni 2021 Pärnu Vallikääru aasal kell 11.00-23.30

Esitleja

Esitleja

Suurtoetaja

Kuidas tulla ja majutus

Festivali asukoha aadress on: Vallikääru aas (Sadama tn 15, 80012), Pärnu linn, Pärnu.
Festivali GPS koordinaadid: N 58 23.020 / E 24 29.433


Autoga

Autoga tulles võivad teid festivaliala läheduses tabada parkimismured, sest tulijaid on palju ja parkimisvõimalused, eriti rannapiirkonnas, on väga piiratud. Pärnu kesklinnas ja ranna piirkonnas on parkimine tasuline, vaadake lisainfot siit. Jälgige ka parkimiskorraldusikke liiklusmärke! Hea uudis on see, et Pärnu kesklinnas on parkimine tasuline tööpäeviti kuni kella 18-ni, päevapileti hind on 5€. Laupäeval on kesklinnas parkimine tasuta. Rannarajoonis on parkimine tasuline. Tallinna poolt üle silla saabudes on paremat kätt Kalda 2 suur parkla taasavatud - see on festivalialale lähim suur parkla, operaator on Europark (tasumine mobiiltelefoniga). Kalda 2 asub ka tasuta parklaosa.


Jalgrattaga

Rattaga on mugav saabuda, sest selleks on korraldajad loonud tasuta rattaparkla Epiima juustulava taga, Sadama tänaval. Sõiduvahend tuleb lukustada. Selleks on jalgratastele paigaldatud ja tähistatud vastav võresein, mille külge omanik ratta kinnitada saab. 


Merd või jõge mööda

Merd või Pärnu jõge mööda Grillfestile saabumisel võtab teid vastu Pärnu Talvesadam, mis Vallikraavis külgneb festivaliplatsiga. Talvesadamas parkimiseks ja koha broneerimiseks võtke ühendust sadamakapten Raul Sarandiga. Sadama lisainfo: www.talvesadam.ee. Festivalialaga külgneval, Eesti kõrgeima purskkaevu kõrval, kail on lühiajaline sildumine tasuta. Lähedalasuv Pärnu Jahtklubi jahisadam (www.jahtklubi.ee) ootab nii suuri kui väikeseid aluseid. Päris suured alused saavad randuda Kesklinna sadamas. Pärnu laevaliikluse lisainfot saab vaadata siit »


Grillfest 2021 territooriumi plaan (PDF)

Grillfest 2021 külastaja osalemise tingimused (PDF)


Majutus

Et suurt toidupidu nautida, tuleb ka hästi magada. Pärnu linnas on hinnanguliselt 4500 ametlikku majutust pakkuvat voodikohta. Grillfesti ajal on Pärnus vaba hotellikohta keeruline leida. Siin lehel esitame festivali ametlike majutuspartnerite pakkumised ja tuletame meelde, et pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub. Soovitame aegsasti broneerida!

 image.png

Spaa Hotell Viiking

Spaa Hotell Viiking külgneb festivali alaga ja on seega lähim majutusasutus. Koduleht: www.viiking.ee

Eripakkumine ja broneerimine (PDF)


Ülevaate Pärnu majutuskohtadest annab veebileht www.visitparnu.com. Sobiva majutuskoha leidmisel on abiks ka www.booking.com ja www.hotelliveeb.ee. Kodumajutuse hindajatele võib kasutada otsinguks kodulehte ja nutirakendust www.airbnb.com